10 nejlepších romantických filmů, které vás spolehlivě dojmou

Foto: Depositphotos
Foto: Depositphotos

Jak jistě všechny dobře víte, existuje mnoho skvělých romantických filmů, nicméně zde jsou některé z těch nejlepších, u kterých asi malinko pobrečíte.

Zápisník jedné lásky (2004) – romantický příběh o milencích, kteří se setkávají a zamilují se v 40. letech 20. století. On chudý, oba bohatá. To nemůže skončit jinak. Super film.

Titanic (1997) – film sleduje příběh Jacka a Rose, kteří se setkávají na palubě legendárního Titanicu. Jejich setkání ač prchavé a krátké, tak o to intenzivnější.

Notting Hill (1999) – romantická komedie o londýnském knihkupci, který se zamiluje do světoznámé herečky, rámuje roztomilá nešikovnost Hugha Granta a hollywoodský lesk Julie Roberts

P.S. Miluji tě (2007) – romantický film sleduje ženu, která dostává od svého zesnulého manžela sérii dopisů, které ji vedou k novému začátku. Přesně dávkované milostné drama.

La La Land (2016) – moderní muzikál o dvou umělcích, kteří se zamilují v Los Angeles.

Hvězdy nám nepřály (2014) – film o dvou teenagerech s rakovinou, kteří se do sebe zamilují a začnou společně cestovat. Ale nebojte se, konec vás tolik nerozhodí, jak si asi kvůli fatální nemoci protagonistů myslíte.

Pýcha a předsudek (2005) – adaptace klasického románu od Jane Austenové, který sleduje románek mezi Elizabeth Bennetovou a panem Darcym. Naprostá klasika, kterou musí každá s vás znát nazpamět.

Zakletý v čase (2009) – romantický příběh o muži, který cestuje časem bez jakékoliv kontroly a jeho vztahu s jeho ženou.

Dlouhá cesta (2002) – film o dvou teenagerech, kteří se zamilují a začnou spolu trávit čas, i když jsou z odlišných světů. U tohohle filmu se rozhodně vyplatí počkat na konec, který působí jako hurikán na vašem dvorku.

Co s láskou (2014) – film o dvou bývalých milencích, kteří se po mnoha letech setkají znovu a znovu obnovují svou lásku. Je to sladké, sladké, sladké, romantika jak trám!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist